Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Potrzebujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Czy wibroterapia może pomóc ludziom cierpią na ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz ból szyi i ramion. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i spokojniejszym snem. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Aparat RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]