Portal „ABC Zdrowie” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych modułów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym domu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]