Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Operacja wzroku Kraków - uzupełnij swoją wiedzę!

Dobry wzrok gwarantuje wysoki komfort życia. Klinika okulistyczna pomaga usunąć kłopotliwe i nierzadko groźne dla zdrowia dolegliwości. Kto powinien zgłosić się na zabieg korekcjiwad wzroku?

Korekcja wzroku – zabieg nieinwazyjny oraz bezpieczny

Nie tak dawno temu korygowanie wad wzroku sprowadzało się do noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak nowoczesne techniki korekcji umożliwiające leczenie nadwzroczności, astygmatyzmu, jaskry, a także wielu innych chorób. Niesłychanie popularna stała się laserowa operacja wzroku wyróżniająca się ogromną skutecznością. Laserowa korekcja wad wzroku jest zabiegiem mało inwazyjnym i bezpiecznym, a pacjent prędko powraca do regularnego trybu życia. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, gdzie zatrudniony jest doświadczony personel, specjalizujący się w innowacyjnych technikach leczenia. Biegły optometrysta postawi diagnozę, wybierze najlepszą procedurę leczenia i wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści pracujący w klinice okulistycznej mają w dyspozycji nowoczesne aparaty diagnostyczne, tym samym są w stanie wykryć nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, np. stożka rogówki. Innowacyjne metody jego leczenia polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych bądź modelowaniu rogówki przy pomocy procedury Topoguided. Prócz tego lekarze przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest testem pomocnym w diagnozowaniu stanów zapalnych, glaukomy i innych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się też mapy rogówki – jest to potrzebne przed zabiegami laserowymi, np. operacją katarakty. Korekta wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się również innymi przypadkami, takimi jak ciałem obcym w gałce ocznej bądź pozbyciem się kaszaków.

Nasza lokalizacja:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]