Nakładki na deskę sedesową i podkłady higieniczne

Znajdź podkłady higieniczne

Stanowiące bezpośrednie zagrożenie dla naszego zdrowia grzyby, bakterie i wirusy czają się dosłownie wszędzie. Najwyższe ryzyko zakażenia panuje jednakże w miejscach, w których często pojawiają się osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z różnymi zabiegami narzędzia mają kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi punktami są przede wszystkim wszelkiego typu studia tatuażu, gabinety kosmetyczne, salony spa oraz placówki służby zdrowia. Żeby zmniejszyć zagrożenie przenoszenia drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, używa się rozmaitych akcesoriów – poza rękawiczkami z silikonu i preparatami antybakteryjnymi są to również podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – ochrona przed bakteriami i wirusami

Wiele szkodliwych roztoczy i wirusów rozprzestrzenia się poprzez kontakt skóry z zakażonym przedmiotem, dotykanym wcześniej przez jednostki zarażone. Aby zminimalizować niebezpieczeństwo migracji zarazków w gabinetach i salonach urody, używa się podkładów higienicznych. Przeważnie są one wykonane z celulozy lub analogicznych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla drobnoustrojów. Podkłady medyczne są jednorazowego użytku i służą do wykładania np. stołów zabiegowych, foteli ginekologicznych i dentystycznych lub sprzętu rehabilitacyjnego.

Podkłady jednorazowe – do stosowania w publicznym WC

Jeszcze większe niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się zakażeń skórnych wywoływanych przez bakterie panuje tam, gdzie z zakażoną nawierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się choroby minimalizują nakładki na deskę sedesową. Korzystanie z nich jest rekomendowane we wszelkich miejscach udostępniających publiczne toalety – na przykład w urzędach, firmach, placówkach oświaty czy galeriach handlowych.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]