Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Więcej szczegółów o sklepie WooCommerce.

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Dlaczego zaleca się stworzyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się szybko spersonalizować z stosując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem popularnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do obszerniejszemu grupy nabywców. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za towary np. za pośrednictwem Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed cyberatakami, właściwą semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek. W ramach sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać recenzje i rozmaite porady dotyczące oferowanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]