Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Na https://pandaparking.pl znajdziesz więcej szczegółów o parking Kraków lotnisko.

Nadrzędne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył niebywałą popularność, to możliwość trafienia także w bardzo odległe zakątki świata, szybkość i wygoda. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a niemało osób w tym celu musi przecież przebyć setki kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia łączące się z dotarciem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie www

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, aby do lotniska dojechać własnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, więc w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest szczególnie przydatne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy porcie lotniczym możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą uzyskać pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]