Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Skorzystaj z pomocy architekta wnętrz Kraków na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]