Producent przyczep i zabudów przestrzennych

Sektor transportu cały czas się rozwija, a to za sprawą globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import i eksport. Jednoczenie wymaga także bardziej innowacyjnych rozwiązań, głównie tych związanych z ulepszeniem procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem zabudów samochodowych, od trzech dekad odpowiada na zapotrzebowanie permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy przestrzenne na zamówienie nowoczesne projekty

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy BDF (do transportu intermodalnego), solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz kubaturowe (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wykonywanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym wojska oraz oddziałów specjalnych. Do produkcji wykorzystywane są jedynie surowce wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni trzech dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers konstruowanie prekursorskich rozwiązań na światowym poziomie, czego dowodzi m.in. sukces strzeżonych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do przewozu wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis na terenie krajów Unii Europejskiej

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje również wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (w firmowym zakładzie w miejscowości Malnia bądź w paru autoryzowanych punktach), ale także mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne naprawy dokonywane są na obszarze całej Unii Europejskiej w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. troszczy się także o wygodę konsumentów, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do zabudów spółki są stale dostępne, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w znacznym stopniu skraca to serwis zarówno drobnych usterek, jak i wykonanie większych napraw.

Zdjęcie dzięki uprzejmości gniotpol-trailers.com.