Port lotniczy Kraków – parking w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dotrzeć na terminal, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dotrzeć na lotnisko

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy samochodem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście transport własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wyjazdu? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking w Balicach – 250 miejsc postojowych

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z toalety. Boisz się, że po 2-tygodniowych wojażach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.