Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Poznaj więcej szczegółów o cateringu w Krakowie.

Gdy planujesz wystawny event biznesowy czy prywatny, na który zapraszasz dużą ilość gości, raczej nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując popularne przekąski i napoje w hipermarkecie – ważne wydarzenia najczęściej wymagają należytej oprawy też w obszarze poczęstunku. Wtedy nie godzi się stawiać na stołach uczestników po prostu ciasteczek oraz oranżady. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na pomysły

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringu z reguły oferują kilka jego wariantów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy obsługa spotkań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji urodzin, wesel albo chrztów. Oferty te są dobrze dopasowane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią się np. kosztem oraz wachlarzem posiłków sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej należy pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego sugestie. Wszak dla caterera obsługa eventów przeróżnego typu to jego praca, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które trafią w gust wszystkich gości.

Usługa cateringowa – posiłki przygotowane przez zawodowych kucharzy

Organizacja dań już dla skromnej ilości gości może stać się ciężkim zadaniem, głównie wówczas, gdy musimy wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na organizację pozostałych istotnych aspektów imprezy. Jest to również sposobność podania uczestnikom wyjątkowych dań przyrządzanych przez profesjonalnych kucharzy. Należy przy tym zaakcentować, że istotnym przymiotem dań oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wykwintny smak, ale również ich kompozycja na stole. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają również własną ekipę zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]