Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Więcej o ofercie parkingu długoterminowego Balice na pandaparking.pl.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Balicach to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a bezpieczeństwa parkujących pojazdów pilnują kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie miejskim.

Dlaczego warto korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Sporym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1 kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a odwołanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]