Panoramy sferyczne i wirtualne spacery zleć fotografowi Google

Zgłoś się po pomoc do rekomendowanego fotografa Google - zajrzyj tutaj.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a wiele osób coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu warto zdecydować się na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy źle zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może także legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że ma on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]