Lokal na imprezę – gdzie zorganizować prestiżowe wydarzenie?

Lokal na imprezę Kraków - więcej o ofercie na https://tinyurl.com/yj4xnvwl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają na celu uformowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, aby uczcić nowe kontrakty, jak również przeróżne sympozja, bankiety dla partnerów biznesowych i kursy. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem do działań promocyjnych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, w których można wyprawić bankiet, warto szukać ofert wynajmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do charakteru planowanej uroczystości. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy spółki, w czasie których fetowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą odbyć się w byle jakim lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach urządzić imprezę w eleganckim miejscu, które dodatkowo uwydatni prestiż uroczystości. Natomiast jeśli na event sproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w bliskiej okolicy sali trzeba postawić na lokal, znajdujący się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

W toku organizacji wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację wyśmienitych dań dla gości, ale dodatkowo pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stolików. Podczas pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Należy więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko smaczne, lecz i zniewalające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne potrawy.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]