Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Więcej informacji o ofercie parkingu Balice Kraków na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z prywatnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]