Jak wybrać miejsce na wesele?

Sala weselna Małopolska - tu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Ślub i odbywające się po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli narzeczeni zdecydują się na urządzenie przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – sprawdź jej pojemność i odległość od kościoła

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. Na początek musi ustalić liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, by mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny oraz czy przedostanie się do niego będzie łatwe. Jeżeli na przyjęcie weselne poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie stołów. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na ponad stu gości

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zaplanować zabawę weselną w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od wielu dekad, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac posiada cztery sale zdolne pomieścić 130 osób. Imprezę można wyprawić również w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej niż 30 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]