Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Zleć pozycjonowanie stron Kraków

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych produktów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie być zauważonym w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, że potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest przecież obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie bądź wręcz w jednym mieście, przykładowo w Szczecinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla niewielkich podmiotów

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów albo usług korzystają najczęściej z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę danego miasta, np. “sklep plastyczny kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “depilacja brwi kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na zaprezentowanie swojej oferty ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży optymalizacji, pozycjonowania i projektowania stron www od blisko 15 lat. W trakcie tych lat dobrze rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie treści, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]