Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Zamów serwis okien.

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują też czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]