Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Tutaj sprawdzisz, jak zamówić catering okolicznościowy.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i pragniesz uczcić ją wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Niestety jest to spore grono gości, których należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć ich apetycznymi daniami i napojami. Możesz postarać się przyszykować je samemu, ale przy większej liczbie gości trudno jest tego dokonać. Co więcej to twoja impreza i chcesz się na niej świetnie bawić, a nie robić za kelnera lub sterczeć w kuchni. Dlatego organizację poczęstunku na rodzinne wydarzenia rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku dzierżawić sali!

Gdy wspomina się o cateringu gros osób myśli wpierw o cateringu weselnym czy eventach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i jedynie przy faktycznie znacznej liczbie gości rozpatrywał on opcję skorzystania z fachowej pomocy w tym aspekcie. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie proponowały obsługi mniejszych rodzinnych zabaw, a nieraz także tych dużych, jeśli nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy postanowimy urządzić zabawę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie przywieźć nam w to miejsce profesjonalnie przygotowane dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i przyozdobieniu stolików

Catering okolicznościowy to literalnie oferta zamawiana na każde rodzinne wydarzenie (ale nie tylko!). Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu przyrządzają dania harmonizujące z formą imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na komunię, na chrzciny bądź na rocznicę ślubu. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy oferującej taką usługę polecamy zdecydować się na taką, która będzie mogła dopasować menu do potrzeb i budżetu osoby zamawiającej, a także kompleksowo obsłużyć imprezę, między innymi pomagając w udekorowaniu i rozstawieniu stolików czy udostępniając zawodowych kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]