Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

W tym miejscu sprawdzisz, jak zamówić catering na imprezy.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy na świeżym powietrzu, ale w rzeczywistości przez cały rok w różnych miejscach w Polsce organizowane są gale, konferencje albo benefisy. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Najlepsze przekąski, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezę

Wybrałeś już punkt, gdzie urządzisz piknik lub masz zamówioną salę na event? To wspaniale!! Teraz warto zatroszczyć się o to, by uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, przekąsek i ciepłych dań. Weź pod uwagę, że podczas ważnych bankietów nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż goście obsłużą się sami. Liczy się jakość oprawy – odpowiedni rozkład stolików, szykowne ozdoby, jak również poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia bez wątpienia będą też pod wrażeniem, jeśli dania będą prezentować się na talerzu niczym w topowych restauracjach, a potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Czy warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Zaletą zlecenia oferty cateringu imprezowego jest bezspornie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje znakomite posiłki, ale także drobiazgowo zajmie się całą jego oprawą. Przekąski i potrawy będą przywiezione w wyznaczoną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje i nakryje stoliki, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną okazją, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju eventów, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania detali zamówienia doradzi ona, jakie napoje, dania oraz przekąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]