Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ odnajdziesz korzystną ofertę finger food cateringu.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest trudnością, jeśli posiadamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych produktów, jak również późniejsze samodzielne przygotowanie z nich smacznych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż powinno się zaniechać uczczenia ważnego wydarzenia. W takiej sytuacji warto poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Co charakteryzuje finger food catering?

Catering kanapkowy, nazywany również finger food cateringiem, to oferta skierowana z reguły do klientów biznesowych, ale zamawiają ją coraz częściej również osoby prywatne oraz rozmaite instytucje urządzające wykwintne bankiety. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw z gatunku finger food, a więc niedużych przekąsek, które da się skonsumować stojąc i bez potrzeby użycia widelca. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby korzystać talerzyka – to dosłownie przekąska na “jeden gryz”. Finger food to z reguły tartoletki warzywne oraz owocowe, kanapki czy też roladki. Ten typ cateringu świetnie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na zapoznaniu się wszystkich zaproszonych gości. Pozwala on na uczestniczenie w długich rozmowach, a przy tym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy jednym stoliku.

Catering kanapkowy – najlepsza opcja dla bankietów organizowanych w małych salach

Zlecenie organizacji cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej ma kilka plusów, które docenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się trudności z rozstawieniem stołów oraz stresu z usadzaniem gości imprezy. Chłodne i ciepłe napoje oraz zakąski ustawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to nadzwyczaj przydatne zwłaszcza w małych wnętrzach, gdzie rozstawienie wystarczającej liczby stołów byłoby niełatwe. Catering przekąskowy mimowolnie sprawia również, że bankiet ma mniej poważny, luźniejszy klimat. Warto podkreślić, iż menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż wykwintne obiady, a zarazem zapewnia więcej możliwości dopasowania ich do tendencji żywieniowych uczestników eventu. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz stanowiło największą komplikację przy urządzaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]