Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Potrzebujesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering do firm? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Warsztaty, konferencja lub spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo na pewno kiedyś stanie przed potrzebą zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z różnymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie czynności realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. zapewnienie przekąsek oraz napojów dla jego gości. Jeśli planowane wydarzenie przyciągnie mnóstwo osób, wypada skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można błyskawicznie spożyć

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 6-8 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają ścisły harmonogram wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są maksymalnie trzy krótkie przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść większy posiłek w pobliskiej kafeterii. Stąd konieczne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zabrać na salę, w której trwa wykład. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka pobrudzenia garnituru czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Dlaczego opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle istotne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Dodatkowo jest to także sposobność rozmowy z pozostałymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu gości.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]