Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Potrzebujesz skorzystać z usług biura projektowego Kraków? Koniecznie zajrzyj na joannaklusak.com

Biuro projektów świadczy obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a następnie czynnie sprawuje kontrolę nad przebiegiem prac, planuje renowację domu albo proponuje aranżację już egzystujących rezydencji, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

Jak wesprze Cię rzetelne biuro architektoniczne?

Interesują Cię oryginalne, nowatorskie projekty budowlane? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych domków w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie praktyczny, a przy tym po prostu wygodny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje obejmują między innymi obiekty rekreacyjne, apartamenty pod wynajem, kawiarnie i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować praktyczne i obszerne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]