Podróże szyte na miarę – odważ się na niezapomniane wakacje

Jedyna w swoim rodzaju oferta podróży poślubnej znajduje się tutaj

Podróże odprężają, pomagają odciąć się od codziennych obowiązków, uczą nas poszanowania dla odmiennych narodowości i kultur oraz kształcą imaginację. Najbardziej zapadają w pamięć te, które prowadzą nas w odległe obszary, w każdym calu inne od naszej europejskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy z nas mają naturę tułacza, każdy winien bodaj raz wybrać się na egzotyczną wyprawę do jakikolwiek orientalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych zaplanuje Twoje niezapomniane wakacje

Zaplanowanie podróży egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Dlatego właśnie typowy urlopowicz korzysta w tym celu z biur podróży. Oferują one jednak głównie niezbyt oryginalne pobyty w popularnych ośrodkach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich harmonogram zwykle nie bierze pod uwagę odwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeżeli pragniesz autentycznie unikalnej wyprawy, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w organizacją podróży szytych na wymiar, to znaczy z uwzględnieniem szczegółowych preferencji klienta. Po określeniu przez zamawiającego miejsca, daty wyjazdu i kosztu podróży, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, jak również szykuje dokładny plan wycieczki. Co więcej biuro daje również parę podstawowych porad podróżniczych, czyli co wypada zwiedzić, gdzie wypocząć, gdzie dostać najsmaczniejszy posiłek oraz sygnalizuje czego się wystrzegać w danym kraju.

Szalona wyprawa dla aktywnych bądź egzotyczna podróż poślubna

Nieważne jaki typ wypraw lubimy, w ofercie biura podróży egzotycznych każdy odkryje coś dla siebie. Nowożeńcy mogą spędzić romantyczne dni relaksując się na plażach Polinezji lub Fiji – to idealne destynacje na podróż poślubną. Dla entuzjastów pełnego relaksu biuro wyselekcjonowało doskonałe miejscowości w Filipinach, Meksyku oraz Tajlandii. Natomiast osoby energiczne mogą podziwiać buddyjskie świątynie na Sri Lance, spotkać lwy i żyrafy podczas safari w Zanzibarze, kibicować zawodnikom na Mercedes Cup bądź nurkować z mantami na Filipinach. Nie brak również propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Zdjęcie pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Nasza lokalizacja:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]