Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Oferta gór zimą dla początkujących w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą doceniającym dobrze przygotowane i bezpieczne eskapady pod opieką zawodowych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl przygotowuje wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z kompetentnych przewodników i liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale również ochoczo dzielących się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]