Projekty domów góralskich – o czym pamiętać?

Chcesz kupić domy góralskie? Wejdź na http://domygoralskie.com/realizacje.html

Drewniana zabudowa przez lata była wypierana przez domy ceglane. Obecnie na szczęście zaobserwować można to, że zainteresowanie nimi stopniowo rośnie. Oczywiście nie dzieje się tak bez przyczyny – domy drewniane posiadają bowiem mnóstwo plusów. Najistotniejszym jest niewątpliwie wygląd – dopasowują się tak do willowej, jak i wiejskiej zabudowy. Ważne okazuje się również to, że domy drewniane są przyjazne dla środowiska, bowiem są wykonywane tylko z odnawialnych materiałów. Drewno potrafi także pochłaniać fale pochodzące od sprzętów RTV i filtrować powietrze, co powoduje, iż ich lokatorzy lepiej sypiają i chronią układ oddechowy.

Najczęściej zlecane projekty domów góralskich

Najpopularniejszym rodzajem domów z drewna są rzecz jasna budynki przypominające tatrzańską architekturę. Często wykonywane są z bali, a styl ich wykończenia odwołuje się do twórczości Stanisława Witkiewicza. Oczywiście znajdziemy także projekty domów góralskich, które wykonane są we współczesnym guście. Często też widuje się projekty domów góralskich, które łączą rozmaite stylistyki – między innymi części betonowe. To powoduje, że projekty domów drewnianych bez obaw można zlecić także, kiedy zamierzamy wybudować je poza Tatrami.

Projekty domów góralskich – jak wybrać specjalistę?

Nie zapominajmy, iż na wygodę mieszkania w domu góralskim wpływa w szczególności projekt, w myśl którego jest wzniesiony. Z tego powodu stawiając na takie wyjście, warto obejrzeć dotychczasowe projekty architekta i wyszukać, co myślą o nim poprzedni klienci. Ważne jest, by w jego teczce było wiele projektów domów góralskich – przez to otrzymamy pewność, że nasze zamówienie zostanie dobrze wykonane i spełni nasze potrzeby. Przy poszukiwaniach warto również sprawdzić się, czy architekt współpracuje z firmą, która wybuduje obiekt – dzięki temu wszystko skończy się prędzej.

Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]