Projekty domów drewnianych w Polsce

Skieruj się w to miejsce żeby sprawdzić, kto wykonuje projekty domów drewnianych całorocznych

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna technologia powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają wyjątkowo szybko, gdyż są wykonane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z organicznych składników, dlatego też wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem jest mała grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym architektom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]