Bartłomiej Sitarski – architekt

Szukasz fachowej porady architektów Kraków? Skieruj się na barteksitarski.pl.

Od wyborów czekających na nas w początkowej fazie wznoszenia lokum zależy to, czy odpowie na nasze oczekiwania. Dlatego należy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozmieścić każdy z pokojów oraz pomoże przystosować dom do naszych potrzeb. Dlaczego poza tym powinniśmy skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Architekt wie, jak wybrać odpowiednie technologie

Przyszli posiadacze domu mogą mieć problemy z wyborem technologii, w których budynek ma być zbudowany. A ten wybór jest naprawdę ważny, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego powinniśmy wcześniej skonsultować to z architektem i mieć pewność, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt stworzy nasz dom

Dom na tradycyjną modłę lub też jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub kilkukondygnacyjny? Podobnych pytań budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów lub zrobić go według naszych uwag.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dobrze przemyślmy nasze oczekiwania. Powinniśmy również w tej fazie wiedzieć, jak dużymi funduszami dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie rozwiązanie – oraz skompletować wszystkie papiery działki.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]