Wzmacniacz szerokopasmowy – siła sygnału

Chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy? Wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów TVK. Ich główną rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorników. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują zazwyczaj w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują rozmaite awarie emitowane np. przez internet bezprzewodowy i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Z reguły usytuowane są w blokach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Poziom może być zróżnicowany, w zależności od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub wkładek JXP. Urządzenia mają też specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co sprawia, że są niezwykle praktyczne. Nowoczesne modele wyposażono w profesjonalny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i zapewniają odbiorcom świetną moc sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Niezaprzeczalną zaletą jest też niski poziom mocy do <8W.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]