Szukasz silników elektrycznych DC i sterowników serwo? Poznaj Ultra Robotics

Zapoznaj się z ofertą dystrybutora motoreduktorów na https://tinyurl.com/ygycde9b.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników DC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się dużą niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie stosuje się między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]