Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Jeśli chcesz kupić skrzynkę teletechniczną, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdym budynku – reguluje to polskie prawo. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do rozmaitych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana ze wzmocnionego metalu i być wyposażona w stosowne wycięcia, które wspomagają cyrkulację powietrza oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na zewnątrz nieruchomości, która musi być wytrzymała na ingerencje zwierząt oraz szkodliwe warunki atmosferyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Moduły w środku skrzynki możemy przyłączyć np. na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne wymiary

Istotnym elementem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do wnętrza szafki. W tym celu służą uniwersalne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie istotne ze względu na dzieci. Pamiętajmy także o zachowaniu ładu w środku szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele typów szafek – mają one różne rozmiary, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]