Działanie wzmacniacza kanałowego

Dowiedz się, gdzie kupić wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie dedykowane do odbioru sygnału telewizji naziemnej. Jak możemy się domyślić z nazwy zasadniczym zadaniem jakie spełnia jest potęgowanie i wyrównywanie sygnału. Przekonajmy się na jakiej zasadzie działa to urządzenie i na jakich pasmach działa.

Wzmacniacz kanałowy – potęgowanie mocy sygnału TV

U dystrybutorów uzyskamy dużo mechanizmów, których rolą jest spotęgowanie sygnału i odbiór kanałów telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych nietypowych. Montowane są w rejonach, na których zupełnie nie ma sygnału. Sprawdzają się na przykład w górach, stacjach metra, jak również w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe pozwalają też na bezprzewodowe rozsyłanie sygnałów telewizyjnych. Ich obudowa sprawia, że mogą być zlokalizowane na maszcie antenowym – wytrzymują negatywne warunki atmosferyczne.

Wzmacniacz kanałowy – 3 dedykowane filtry kanałowe

Tradycyjny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka oddzielnych wejść – takich jak VHF lub UKF(FM). Sprzęty mogą być wyposażone w technologię eliminującą awarie pochodzące z internetu mobilnego. Zależnie od modelu ma także trzy-cztery specjalistyczne filtry UHF – działające z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami DIGIT. Urządzenia te posiadają zewnętrzne zasilacze i kontrolki sygnalizacyjne.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]