Trafny wybór dla nowoczesnego domu – drzwi zewnętrzne drewniane

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o drzwi drewniane zewnętrzne producent, uzyskasz na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe spełniają kilka funkcji – ochraniają mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, izolują od szumu docierającego z dworu i strzegą przed wtargnięciem złodziei. Kiedy założyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy opłaca się wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne drewniane – komfort cieplny oraz wytrzymałość

Kupno drzwi wejściowych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy inwestor. Drewniane drzwi zewnętrzne już od dawna cieszą się ogromną popularnością, ze względu na swoje cechy i solidność. Naturalny materiał wygląda znakomicie i można go wykończyć na wiele sposobów. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i mają niski współczynnik przenikania ciepła, co powoduje, iż opłaty za ogrzewanie nie są za wysokie, a mimo wszystko w pomieszczeniach panuje komfort termiczny. Kupując drzwi do domu warto wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm albo 68 mm. Z uwagi na swoje cechy znacznym popytem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna klejonego trójwarstwowo – nie ulegają wykrzywieniu i uszkodzeniom mechanicznym, więc doskonale sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Nowoczesne zewnętrzne drzwi drewniane są wyposażone w najlepsze uszczelki.

Atuty dwuskrzydłowych drzwi wejściowych

Na rynku można znaleźć też drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w razie posiadania niestandardowych otworów drzwiowych. Z kolei drzwi wejściowe dwuskrzydłowe to propozycja dla inwestorów, którym zależy na nietuzinkowym designie. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi zewnętrznych dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z usług producenta, który zrealizuje spersonalizowany projekt na zlecenie, a jednocześnie zapewni długą gwarancję na swój produkt. W drzwi drewniane można wstawić pięknie prezentujące się szyby, na przykład ornamentowe. Kupujący mogą również wybierać spośród szerokiego wachlarza szyldów. Prócz walorów estetycznych, wypada też zaakcentować inne atuty, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Są one trudne do wyłamania, ponieważ obecnie coraz częściej zaopatrzone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to mieszkańcom wysoką ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe posiadają także trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Żeby zabezpieczyć powłokę drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, w trakcie ich produkcji stosuje się lakiery najlepszej jakości.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]