Środki czyszczące – niezbędne produkty w każdym domu i firmie

akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

By zachować porządek – tak w firmie lub budynku użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z trudnymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów, ognisk pleśni czy też graffiti.

Chemia gospodarcza – profesjonalne zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych czynników i wandalizm. Znajdziemy wśród nich środki chroniące przed graffiti, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do osłony stali przed korozją, jak również specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto nadmienić, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]