Skanery 3D do profesjonalnych zastosowań kupisz w sklepie CadXpert

Jeśli chcesz zamówić skanery 3D, koniecznie wejdź na cadxpert.pl.

W ofercie firmy CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt następujących marek, takich jak:
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych,
– Shining 3D – skanery EinScan i FreeScan.

Skanery 3D Shining – urządzenia od pomysłodawcy szeregu patentów

Firma Shining 3D już od ponad 15-stu lat (tj. od 2004 r.) produkuje najwyższej jakości urządzenia do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D cechuje się nowatorstwem, jest także autorem wielu patentów – do końca 2015 roku sfinalizowali ich w sumie paręset ( między innymi na oprogramowanie oraz wzory). Skanery 3D tego producenta są szeroko wykorzystywane w edukacji, budownictwie, motoryzacji i szeregu innych gałęziach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do zredukowania kosztów produkcji, a jednocześnie podwyższenia efektywności oraz poprawy jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj 3 kolekcje urządzeń

Wyróżnia się Degree of Freedom skanerów 3D firmy Degree of Freedom:
– Swing – skanery z tej linii wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), intuicyjną obsługą oraz znaczną wydajnością i szybkością pomiarów. W ofercie sklepu CadXpert znajdują się także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Edge – to linia produktów, które charakteryzują się szybkością i precyzją. Aż sześć dostępnych metod skanowania umożliwia jeszcze staranniejsze dostosowanie potencjału urządzenia do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej kolekcji są skuteczne, łatwe w obsłudze oraz gwarantują wysoką dokładność skanów. Umożliwiają skan nawet elementów o utrudnionym dostępie (jak przykładowo wycisku dentystycznego), z tej przyczyny są wykorzystywane w dentystyce i ortodoncji.
– Freedom – ta linia produktów jest najbardziej czuła i najszybsza. Dzięki zastosowaniu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezmiernie precyzyjny. Szybka praca, wygodna i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe zalety urządzeń z kolekcji Freedom.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten sprzęt? Wyjątkową prędkością pracy – skanowanie zajmuje nie dłużej niż 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze zapewnia idealne odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Skaner 3D Tiger jest stworzony przede wszystkim do producentów obuwia, rehabilitantów i ortopedów. Precyzja jego działania jest używana do odwzorowywania wkładek, butów i stóp.

Skanery 3D nie są już dzisiaj wielkim kosztem

Druk 3D oraz skan 3D nieustająco ewoluują, a każde kolejne zmiany skutkują użyciem coraz to bardziej innowacyjnych technologii i materiałów. To w efekcie sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo spadają. Dawniej były to urządzenia, które posiadały wyłącznie największe korporacje, obecnie dobrej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet średniej wielkości przedsiębiorstwo. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tys. złotych (przykładowo model Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie o wadze niecałych 3 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, dokładnie i odwzorowuje każdy detal.

Chcesz kupić skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek ekspertów CadXpert

Czy lepiej zamówić profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy online? Za zakupami w e-sklepie przemawia sposobność wykonania ich o każdej porzednia i nocy, a także nieograniczony czas, by dogłębnie przemyśleć dobór sprzętu dopasowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. A z zakupów w sklepie stacjonarnym? Konsultacje ze specjalistami i sposobność zobaczenia sprzętu na żywo. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakiś skaner, a później umówić się (mailowo, telefonicznie bądź przy pomocy formularza kontaktowego) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D lub inne urządzenie do druku przestrzennego to poważna inwestycja, toteż warto podjąć decyzję o jego kupnie po skorzystaniu z fachowego wsparcia doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, kompleksową obsługę posprzedażową oraz, a także wsparcie techniczne.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]