Kilka słów o profesjonalnych drukarkach 3D dostępnych na polskim rynku

Szukasz drukarek 3D? Wejdź na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również FormLabs i MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, PolyJet i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania oraz urządzenia. Oszacowano, iż używając drukarek 3D oraz drugich produktów Stratasys można aż o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości produktów i usług, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się bezproblemową obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można błyskawicznie wydrukować tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w najrozmaitszych sektorach edukacji, biznesu, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Otrzymany wydruk jest solidny i dokładny, a w czasie procesu wydruku nie tworzą się odkształcenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]