Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz etykiety weselne.

Obyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego początku najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na wesele, urodziny bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – wyróżnij się z tłumu

Na weselach alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale też coraz częściej młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki podarek jest uważany za formę wdzięczności za przybycie na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą również przerodzić się w cenną pamiątkę, której goście nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o miejscu i dacie wesela, imionach Państwa Młodych czy słowa podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych wzorach i odcieniach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni zamawiającego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz własne wina, soki czy nalewki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi lub rodziną przy najrozmaitszych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę prostej flaszki. Dodatkowo butelki można również oznaczać używając wielobarwnych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]