Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Potrzebujesz kapsułek Nescafe? Sprawdź https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-dolce-gusto/

Ekspresy do kawy z systemem Dolce Gusto na dobre wtopiły się już w krajobraz naszych kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich ciekawa, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają łatwy dostęp do fantastycznych mieszanek kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, że nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, stąd na rynku w mgnieniu oka powstał powstało zapotrzebowanie na kapsułek Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę marek, które zaczęły powoli podbijać serca amatorów kawy.

Czy są w sprzedaży zamienniki kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Producenci oferujący zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z różnych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o pysznej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której serwowane jest aromatyczne espresso. Nie inaczej, najszerszy wybór kapsułek pasujących do Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką robusty i arabiki, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy mocną i wyrazistą Ristretto, espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował też własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Pozostali europejscy producenci kapsułek w tym systemie to między innymi portugalska firma Torrie, który produkuje wyborną czekoladę na gorąco i hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia nie licząc czekolady, produkuje również aromatyczną czarną kawę Intenso o mocnym smaku, a także dwie jej dwie jej odmiany z dodatkiem mleka – Con Leche, z którego można przyrządzić napój o objętości 120 ml, i Cortado – kawę o objętości 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest w większości wypadków o kilkanaście procent niższy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości napojem już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy wątpliwości, czy na pewno ich zastosowanie nie wpłynie niekorzystnie na nasze urządzenie, spytajmy o to sprzedawcę lub poszukajmy na stronie sklepu spisu urządzeń zgodnych z wybranymi przez nas kapsułkami z kawą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]