Części do Renault – gdzie je kupić?

Szukasz oryginalnych części Renault? Sprawdź france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic i aż 3500 pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu narzekają właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne elementy.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]