Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Sprawdź, gdzie zamówić baniak do wina.

Balon na wino to znakomity podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – niecodzienny prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]