Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Znajdź słoje z kranikiem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest piękną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]