Jak promować firmę przez gadżety? Wybierz praktyczne torby z logo

Przed firmami, które organizują event promocyjny bądź jadą na targi, nieraz stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Powinien on nie tylko przyciągnąć uwagę ewentualnych klientów, ale również nieść ze sobą pewną wartość, aby codziennie go wykorzystywali i w ten sposób umacniali więź z marką. Produktem tego rodzaju są miedzy innymi torby z nadrukiem.

Wytrzymałość i inne atuty toreb z własnym nadrukiem

Przeglądając strony firm zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno dostrzec, że pod kategorią “torba” pojawia się kilka artykułów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – zapewne najpopularniejszy i bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Nadruk logotypu czy nazwy eventu na bawełnianych, płóciennych oraz jutowych torbach na ramię zawsze świetnie się prezentuje, a jednocześnie jest dostatecznie trwały, by przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Kolejnym atutem takich toreb jest ich cena. Zależnie od rodzaju torby oraz wielkości zamówienia, koszt zazwyczaj zaczyna się od paru złotych za jedną sztukę. Logotypy wykonuje się także na torbach na notebooka lub torbach sportowych i konferencyjnych. Są to akcesoria, które docenią między innymi organizatorzy dużych sympozjów oraz wykładów. Naturalnie, koszt toreb tego rodzaju i nadruku na nich jest wówczas znacznie wyższy – osiąga nawet kilkadziesiąt złotych.

Gdzie opłaca się zamówić torby na ramię?

Podmioty prowadzące akcje marketingowe zazwyczaj zlecają równoległe wykonanie wielu różnych gadżetów. Powinny więc nawiązać współpracę z hurtownią z gadżetami, która posiada w ofercie jeszcze kilkanaście innych produktów reklamowych do zadruku. Równocześnie z torbami bawełnianymi warto zdecydować się m.in. na nadruk na zagłówkach, plecakach typu worek czy innych użytecznych artykułach z tkaniny albo dodać do zlecenia o standardowe gadżety reklamowe, jak ołówki, długopisy oraz smycze, które wciąż są lubiane przez klientów.