Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Szukasz szczegółowych informacji o Flobo - robocie do obsługi należności? Zajrzyj na flobo.io

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą integracji tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a później obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu innych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezwykle potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, biur podróży i hoteli

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zamówić tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, zatem znakomicie sprawdzi się w uczelniach językowych bądź prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]