Warsztaty kulinarne dla dzieci – zabawa i nauka w jednym

Szukasz szczegółowych informacji o najlepszej ofercie kursu gotowania dla dzieci? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na warsztatqulinarny.pl

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – ozdabiać wypieki czy wybierać i przynosić składniki. Chcesz wykorzystać zapał kulinarny Twojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, czego uczą takie zajęcia.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale także rozwijają swoją pomysłowość i uczą się samodzielności. A przy tym wspaniale się bawią. Komponowanie niecodziennych smaków, nauka nieskomplikowanych przepisów i dobieranie i mieszanie ingredientów – to wszystko sprawia, że maluchy z entuzjazmem gotują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach partycypują również rodzice, dlatego jest to wspaniała sposobność do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Opiekunowie mogą przypatrywać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a potem spróbować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Zajęcia prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i odbywają się w Krakowie. W trakcie warsztatów maluchy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi uczniowie sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi dodatkami pizzy, czy też ugotować apetyczny makaron na słono bądź słodko. W trakcie kursu dzieci przygotowują także wyśmienity deser – mus z polewą i mascarpone. Lekcja poprzez zabawę to wspaniały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych potraw daje dzieciakom wiele szczęścia. Nawet bardzo przekorny maluch będzie z pasją oddawał się pieczeniu idealnej pizzy bądź dekorowaniu deseru. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje zawodowy szef kuchni, który posiada wieloletnią praktykę i bardzo dobre nastawienie do maluchów.

Nasza lokalizacja:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]