Kurs rysunku dla dzieci i przyszłych studentów ASP

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku dla dzieci Kraków? Nie czekaj! Skieruj się w to miejsce.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo albo grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, architekturą wnętrz czy digital designem. Doskonałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]