Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Skieruj się w to miejsce, jeśli interesuje Cię aktualna oferta kursu Blender 3D.

Świat grafiki nieustająco się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod preferując tworzenie swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania ilustracji 2D, ale także odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili dużych kosztów – można przecież ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który jednocześnie jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D na własną rękę jest frustrująca

Korzystania z dowolnego oprogramowania można nauczyć się na własną rękę, jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz bywa bardzo frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie osobom, które niedawno poznali program Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nanoszenie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, żeby był on prowadzony w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dzisiaj umiejętnością pożądaną i poważaną przede wszystkim w branży filmowej, projektowej i gier wideo. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje zatem wiele nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników takich warsztatów to po prostu miłośnicy 3D i artyści, którzy pragną spróbować nowych form ekspresji czy też rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]