Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Digital painting kurs. Więcej szczegółów na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci obrabiać grafikę w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych profesjonalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, filmem, animacją i reklamą.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]