Zalety kolczyków na sztyftach

kolczyki na sztyftach, kolczyki sztyfty, kolczyki ze sztyftami, biżuteria srebrna

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko użyty do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również typ mocowania. W sklepach znajdziemy najróżniejsze rodzaje mocowań – na przykład wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i wygodę, ponieważ małe kolczyki na sztyftach nie haczą o ubranie i nie obciążają uszu. Bardzo istotna jest również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na specjalne okazje oraz te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi minerałami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, ale eleganckich strojach – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary i prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych strojów. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się prawie równie dobrze, co prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Syntetyczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też warto postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną ozdobą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]