Zakupy u jubilera – profesjonalne doradztwo i inne usługi

Z aktualnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze nawyki odnośnie robienia zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które zaleca się kupować w tradycyjnych sklepach. Należy do nich między innymi biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego łańcuszka, pierścionka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić obrączki ślubne czy też pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny bądź za ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji ślubu, urodzin czy chrztu.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka albo zerwał się wisiorek, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód pierścionka, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na pierścionku lub zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeśli pragniemy podarować komuś unikatowy prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną lub zniszczoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]