Wyjątkowe kolczyki z koralem

Znajdź kolczyki z koralem na www.bizutik.pl

Dlaczego w szkatule z biżuterią każdej kobiety muszą znaleźć się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wieków. Podobno zmniejszają nerwowość. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali sa najpopularniejsze? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Cerasuolo z rejonu Filipin.

Do czego najlepiej włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali charakteryzują się uniwersalnością i nie są ani zbyt ozdobne, ani nadto skromne. Taki typ biżuterii można zakładać na co dzień, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Kolczyki z koralem to mocny akcent, który ożywi twarz, a w zestawie ze zwiewną spódnicą doda Ci kobiecości.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]