Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Chcesz nabyć kolczyki srebrne? Skieruj się tu

Jednymi z najczęściej wybieranych przez kobiety elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy dlaczego są tak często wybierane i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, ale jakże wytworne. Równie popularne są długie dodatki, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako wysadzane naturalnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku błyskotek z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc kupując je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze jak nowe

Srebrne kolczyki musimy dobrze oczyszczać i systematycznie usuwać śniedź, żeby długo prezentowały się doskonale. Powinno się przecierać je często suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki pielęgnujące, a przeznaczone na ważne wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie polecamy natomiast babcinych technik polerowania, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno naruszają delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Ponadto zakupy internetowe to niezwykły komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane Polki.